Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Cekowie-Kolonii

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Cekowie-Kolonii

Zaproszenie do uczestnictwa w projekcie

Data publikacji: 2012-12-10

efs-logo

Osoby w wieku aktywności zawodowej, pozostające bez pracy, znajdującej się w trudnej sytuacji materialnej bądź korzystające z pomocy społecznej, zainteresowane zwiększeniem swoich szans na zatrudnienie oraz zdobycie nowych kwalifikacji zapraszamy do udziału w projekcie pt."Ty też masz szansę".

Czytaj całość publikacji "Zaproszenie do uczestnictwa w projekcie "

Zaproszenie do składania ofert w ramach procedury Rozeznania rynku na przeprowadzenie kursu Kreowania wizerunku

Data publikacji: 2012-10-01

efs-logo

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Cekowie-Kolonii, w związku z realizacją w 2012 roku projektu systemowego "Ty też masz szansę" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, zaprasza do składania ofert na przeprowadzenie kursu "Kreowanie wizerunku", zgodnie z zaproszeniem do składania ofert w ramach procedury Rozeznania rynku, zamieszczonym w załączniku.

Czytaj całość publikacji "Zaproszenie do składania ofert w ramach procedury Rozeznania rynku na przeprowadzenie kursu Kreowania wizerunku"

Załączniki:

  1. Zaproszenie do składania ofert w ramach procedury Rozeznania rynku na przeprowadzenie kursu Kreowania wizerunku (plik pdf 396KB)

Zaproszenie do składania ofert w ramach procedury Rozeznania rynku na przeprowadzenie kursu

Data publikacji: 2012-08-17

efs-logo

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Cekowie-Kolonii, w związku z realizacją w 2012 roku projektu systemowego "Ty też masz szansę" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, zaprasza do składania ofert na przeprowadzenie kursu "Pracownik robót wykończeniowych w budownictwie", zgodnie z zaproszeniem do składania ofert w ramach procedury Rozeznania rynku, zamieszczonym w załączniku.

Czytaj całość publikacji "Zaproszenie do składania ofert w ramach procedury Rozeznania rynku na przeprowadzenie kursu "

Załączniki:

  1. Zaproszenie do składania ofert w ramach procedury Rozeznania rynku na przeprowadzenie kursu "Pracownik robót wykończeniowych w budownictwie" (plik pdf 393KB)

Zaproszenie do składania ofert w ramach procedury Rozeznania rynku

Data publikacji: 2012-08-03

efs-logo

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Cekowie-Kolonii, w związku z realizacją w 2012 roku projektu systemowego "Ty też masz szansę" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, zaprasza do składania ofert na przeprowadzenie kursów zawodowych:

Czytaj całość publikacji "Zaproszenie do składania ofert w ramach procedury Rozeznania rynku"

Załączniki:

  1. Zaproszenie do składania ofert w ramach procedury Rozeznania rynku na przeprowadzenie kursu spawania metodą MAG (135) (plik pdf 406KB)
  2. Zaproszenie do składania ofert w ramach procedury Rozeznania rynku na przeprowadzenie kursu prawa jazdy kat. B (plik pdf 399KB)
  3. Zaproszenie do składania ofert w ramach procedury Rozeznania rynku na przeprowadzenie kursu Opiekun osób starszych i niepełnosprawnych (plik pdf 394KB)
  4. Zaproszenie do składania ofert w ramach procedury Rozeznania rynku na przeprowadzenie kursu Kucharz - pomoc kuchenna (plik pdf 411KB)
  5. Zaproszenie do składania ofert w ramach procedury Rozeznania rynku na przeprowadzenie kursu stylizacji paznokci (plik pdf 391KB)

Zaproszenie do składania ofert w ramach procedury Rozeznania rynku na przeprowadzenie kursu Obsługi komputera, kasy fiskalnej i Internetu

Data publikacji: 2012-07-10

efs-logo

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Cekowie-Kolonii, w związku z realizacją w 2012 roku projektu systemowego "Ty też masz szansę" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, zaprasza do składania ofert na przeprowadzenie kursu "Obsługa komputera, kasy fiskalnej i Internetu", zgodnie z zaproszeniem do składania ofert w ramach procedury Rozeznania rynku, zamieszczonym w załączniku.

Czytaj całość publikacji "Zaproszenie do składania ofert w ramach procedury Rozeznania rynku na przeprowadzenie kursu Obsługi komputera, kasy fiskalnej i Internetu"

Załączniki:

  1. Zaproszenie do składania ofert w ramach procedury Rozeznania rynku na przeprowadzenie kursu Obsługi komputera, kasy fiskalnej i Internetu (plik pdf 398KB)

Zaproszenie do składania ofert w ramach procedury Rozeznania rynku na przeprowadzenie

Data publikacji: 2012-07-10

efs-logo

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Cekowie-Kolonii, w związku z realizacją w 2012 roku projektu systemowego "Ty też masz szansę" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, zaprasza do składania ofert na przeprowadzenie kursu "Warsztatów psychologicznych", zgodnie z zaproszeniem do składania ofert w ramach procedury Rozeznania rynku, zamieszczonym w załączniku.

Czytaj całość publikacji "Zaproszenie do składania ofert w ramach procedury Rozeznania rynku na przeprowadzenie "

Załączniki:

  1. Zaproszenie do składania ofert w ramach procedury Rozeznania rynku na przeprowadzenie "Warsztatów psychologicznych" (plik pdf 389KB)

Zaproszenie do składania ofert w ramach procedury Rozeznania rynku na przeprowadzenie kursu Doradztwo zawodowe

Data publikacji: 2012-07-06

efs-logo

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Cekowie-Kolonii, w związku z realizacją w 2012 roku projektu systemowego "Ty też masz szansę" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, zaprasza do składania ofert na przeprowadzenie kursu "Doradztwo zawodowe", zgodnie z zaproszeniem do składania ofert w ramach procedury Rozeznania rynku, zamieszczonym w załączniku.

Czytaj całość publikacji "Zaproszenie do składania ofert w ramach procedury Rozeznania rynku na przeprowadzenie kursu Doradztwo zawodowe"

Załączniki:

  1. Zaproszenie do składania ofert w ramach procedury Rozeznania rynku na przeprowadzenie kursu Doradztwo zawodowe (plik pdf 398KB)

Ty też masz szansę - rok 2012

Data publikacji: 2012-07-02

efs-logo

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Cekowie-Kolonii w dn. 27.06.2012r. podpisał aneks do umowy o dofinansowanie realizacji projektu "Ty też masz szansę" na 2012 rok. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet VII Promocja integracji społecznej, Działanie 7.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji, Poddziałanie 7.1.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez ośrodki pomocy społecznej.

Czytaj całość publikacji "Ty też masz szansę - rok 2012"

Zaproszenie do udziału w projekcie w 2012 roku.

Data publikacji: 2012-01-16

efs-logo

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Cekowie-Kolonii realizuje projekt systemowy Ty też masz szansę . Celem projektu jest uaktywnienie osób z terenu Gminy Ceków-Kolonia nakierowane na zwiększenie ich szans na zatrudnienie.

Czytaj całość publikacji "Zaproszenie do udziału w projekcie w 2012 roku."